Wsparcie Eksperta

Bezpłatna usługa pomiaru

Pomiar

UMOWA DRZWI Z MONTAŻEM


Dla naszych Klientów wykonujemy darmowy pomiar otworów pod drzwi wewnętrzne w Warszawie i okolicy. Realizując pomiar drzwi skupiamy się zawsze na oczekiwaniach i potrzebach Klienta i staramy się dopasować optymalne rozwiązania. Dokonanie pomiaru przez naszą wykwalifikowaną grupę pomiarową znosi z Państwa całkowicie ryzyko błędów przy ewentualnym zamówieniu drzwi. Właściwy pomiar drzwi odgrywa kluczową rolę w procesie doboru producenta drzwi i modelu.

Po zakończeniu pomiaru otrzymują Państwo szczegółową kartę pomiarową oraz uzyskują niezbędne informacje odnośnie sposobu poprawnego przygotowania otworu drzwiowego oraz informacje o ewentualnej konieczności uzupełnienia ubytków w murze.

W razie konieczności ustalamy zmiany wymiarów otworów do typowych oferowanych w katalogach przez producentów. Jeżeli podczas pomiaru okaże się, że do Państwa wnętrza nie będą pasowały skrzydła drzwiowe o standardowych rozmiarach, wówczas istnieje możliwość zakupu modeli na wymiar, wykonanych na specjalne zamówienie.
Producenci oferują również rozwiązania umożliwiające wymianę drzwi bez potrzeby demontażu starej ościeżnicy. Dzięki temu mogą Państwo wymienić drzwi ograniczając prace remontowe do minimum. Jest to szybki mi mało inwazyjny sposób na wymianę drzwi wewnętrznych bez konieczności wykuwania starej ościeżnicy.

Do przygotowania wstępnej wyceny istnieje również możliwość aby Klient samodzielnie dokonał wstępnego pomiaru. Do przygotowania oferty niezbędne będą trzy parametry:

  • wysokość – mierząc ją należy zmierzyć uwzględniając jej wykończenie, czyli panele, płytki lub wykładzinę ( jeżeli jeszcze nie są położone).
  • szerokość powinno się natomiast mierzyć w kilku punktach tak, aby wychwycić wszystkie możliwe nierówności.
  • grubość muru – wymiar ten potrzebny jest do dobrania odpowiednich ościeżnic. Klienci często zapominają o tym wymiarze a jest to istotny czynnik wpływający na kalkulację oferty. Powinno się ją zmierzyć w kilku miejscach i do wyceny podajemy zawsze najwyższy pomiar. Należy zmierzyć uwzględniając wykończenie ściany, czyli panele, płytki lub tapety ( jeżeli jeszcze nie są położone).

UMOWA NA DRZWI Z MONTAŻEM
Przy zakupie drzwi Klient wyraża zgodę i akceptuje postanowienia wynikające z zapisu umowy.

Autoryzowana Grupa Montażowa

Montaż


Montaż drzwi wewnętrznych powinien odbyć się już po zakończeniu większych prac remontowych  i przy ułożonej podłodze oraz wykończonych ścianach. Jest to czynność zbliżona do składania mebli a więc nie brudząca wnętrza. Jeżeli w czasie montażu konieczne są jakieś cięcia dokonujemy je  na zewnątrz budynku. Aby nie doszło do żadnych odkształceń drzwi zalecany jest montaż w temperaturze 10°C i przy wilgotności około 70%.

Gdy otrzymasz zamówione drzwi należy sprawdzić czy nie noszą żadnych uszkodzeń widocznych gołym okiem przed ich zamontowaniem w otwory.  Fachowcy  współpracujący  z NAMI mają bogate doświadczenie w montażu skrzydeł i ościeżnic z całej naszej oferty handlowej. Posiadają niezbędne certyfikaty i są  członkami Autoryzowanej Grupy Montażowej PORTY co daje Państwu dodatkowe korzyści w postaci przedłużonej gwarancji producenckiej. Informacje o naszych montażystach można sprawdzić na stronie producenta Porty:

https://www.dobrymontazysta.pl/znajdz_montazyste_drzwi.html

Z nami masz pewność, że montaż przebiegnie bezproblemowo a drzwiami będą Państwo cieszyli się długie lata.

Montaż drzwi wewnętrznych zakończony jest protokołem odbioru i przekazania do użytkowania drzwi sporządzonym w obecności Klienta. Po każdym montażu sprawdzane są wszystkie elementy tj.

  • zweryfikowanie poprawności wyregulowanych zawiasów,
  • sposób poruszania się skrzydła, jego płynność otwierania się,
  • sposób montażu i prawidłowości działania klamki i zamków oraz innych elementów drzwi
  • poprawność umieszczenia uszczelek we framugach
  • poprawność wypełnienia ościeżnicy silikonem
  • skrzydła drzwiowe pod kątem uszkodzeń mechanicznych typu rysa, wgniecenia, zbicia narożników
Telefon: 22 423 77 66
Pomiar

Wizyta naszego autoryzowanego fachowca uchroni Państwa przed błędami wynikającymi z niewłaściwego otworu lub złego dopasowania modelu. Na pomiarze otrzymują Państwo profesjonalną kartę pomiarową, określane są również kierunki otwierania drzwi oraz dodatkowe prace.

Montaż

Prawidłowy montaż drzwi wykonany przez naszą Autoryzowaną Grupę Montażową zapewnia przedłużenie gwarancji na zakupione drzwi o 2 lata. Możliwość zakupu drzwi z usługą montażową na 8% VAT, dzięki czemu dużo Państwo zaoszczędzają.

Wybór Producenta

Drzwiami zajmujemy się od 2006 roku dzięki temu potrafimy dopasować je stylistycznie, kolorystycznie i praktycznie do indywidualnych potrzeb, zapewniając gwarancje doskonałej trwałości i adekwatnej ceny.

Wycena

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie dostępnymi modelami drzwi PORTA, DRE, POL-SKONE, INTENSO, ASILO, INTERDOOR. Wycenę konkretnego modelu drzwi przygotowujemy na podstawie pomiaru wykonanego przez naszego fachowca u Państwa w domu,mieszkaniu lub biurze.

© 2019-2021 Tomdom. Wszelkie prawa zastrzeżone