PORTA

Kolekcja 2021

Drzwi wewnętrzne PORTA

PORTA to czołowy producent drzwi wewnętrznych z najnowocześniejszą fabryką na rynku polskim. Drzwi wewnętrzne Porta charakteryzują się solidnością wykonania i niezawodnością użytkowania na długie lata. W naszym sklepie zapewniamy Państwu wybór drzwi Porta zarówno do domów jednorodzinnych , mieszkań jak biur i instytucji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą firmy Porta w naszym sklepie. Przygotowaliśmy dla Ciebie oferty promocyjne i rabaty od 10% na drzwi wewnętrzne z usługą montażu przez Autoryzowaną Grupę Montażową rekomendowaną przez Portę . Kupując drzwi wraz z montażem, zyskujesz nie tylko usługę, ale również za drzwi płacisz 8% zamiast 23% podatek VAT. Dodatkowo kupując u nas nie musisz martwić się o transport. Nasi pracownicy dostarczą drzwi do mieszkania, wniosą je i wraz z Klientem sprawdzą poprawność. Ponad to wybierając zakup z autoryzowaną usługą montażu, zyskują Państwo przedłużoną gwarancję.

PORTA VECTOR

Drzwi z kolekcji VECTOR to idealna propozycja dla klientów, którzy szukając produktu w atrakcyjnej cenie nie chcą rezygnować z jego jakości. Nowoczesne wzornictwo, wysoki standard wykończenia i ciekawe wzory czynią z tej kolekcji idealny wybór dla wszystkich.
Skrzydła VECTOR występują w różnych wzorach. Można je wykonać w wersji przylgowej lub bezprzylgowej (model T dostępny wyłącznie w wersji bezprzylgowej).

Porta VECTOR E
530 zł

Porta VECTOR T
530 zł

Porta VECTOR Y
530 zł

PORTA KONCEPT

Drzwi z kolekcji KONCEPT to idealna propozycja dla wymagających klientów, którzy szukając produktu w atrakcyjnej cenie nie chcą rezygnować z jego jakości. Nowoczesne wzornictwo, wysoki standard wykończenia i ciekawe wzory czynią z tej kolekcji idealny wybór dla wszystkich.
Skrzydła KONCEPT występują w różnych wzorach. Występują w wersji przylgowej oraz w wersji bezprzylgowej.

PORTA KONCEPT A.9
700 zł

PORTA KONCEPT C.6
680 zł

PORTA KONCEPT H4

PORTA KONCEPT H.4
680 zł

PORTA DESIRE

Drzwi z kolekcji DESIRE to idealna propozycja dla wymagających klientów, którzy szukając produktu w atrakcyjnej cenie nie chcą rezygnować z jego jakości. Nowoczesne wzornictwo, wysoki standard wykończenia i ciekawe frezowania czynią z tej kolekcji idealny wybór dla wszystkich.
Skrzydła DESIRE występują w różnych wzorach. Występują w wersji bezprzylgowej oraz w nietypowych kolorach RAL.

drzwi wewnętrzne

PORTA DESIRE MODEL 1
790 zł

PORTA DESIRE MODEL 2
850 zł

PORTA DESIRE MODEL 3
850 zł

PORTA FOCUS

Drzwi z kolekcji FOCUS to idealna propozycja dla klientów, którzy szukając produktu w atrakcyjnej cenie nie chcą rezygnować z jego jakości. Nowoczesne wzornictwo, wysoki standard wykończenia i ciekawe wzory czynią z tej kolekcji idealny wybór dla wszystkich.
Skrzydła FOCUS występują w różnych wzorach. Można je wykonać w wersji przylgowej lub bezprzylgowej.

porta-focus
porta-focus-4a

PORTA FOCUS 4A
1149 zł

PORTA FOCUS 4B
1199 zł

PORTA FOCUS 4C
1199 zł

PORTA ROYAL MODEL

Drzwi z kolekcji ROYAL to idealna propozycja dla klientów, którzy szukając produktu w atrakcyjnej cenie nie chcą rezygnować z jego jakości. Klasyczne wzornictwo, wysoki standard wykończenia i ciekawe kolorystyki.
Skrzydła ROYAL występują w różnych wzorach i rodzajach przeszklenia.

Porta Royal A

PORTA ROYAL PREMIUM A
499 zł

PORTA ROYAL PREMIUM P
499 zł

PORTA ROYAL MODEL A

PORTA ROYAL PREMIUM M
499 zł

© 2019-2021 Tomdom. Wszelkie prawa zastrzeżone