DRZWI KLIMEK I KLIMEK

OFERTA DRZWI KLIMEK I KLIMEK

DRZWI WEWNĘTRZNE KLIMEK I KLIMEK

DRZWI WEWNĘTRZNE NOWOCZESNE | Oryginalny design, najwyższa jakość wykonania, funkcjonalność – to główne cechy proponowanych  drzwi wewnętrznych Klimek i Klimek. Zostały wyprodukowane w taki sposób, aby pasowały do wielu rodzajów wnętrz, dlatego z naszej oferty skorzystało już wielu zadowolonych Klientów, ceniących sobie innowacyjne i praktyczne rozwiązania.

W procesie produkcji skorzystano z najlepszych komponentów i okuć, a także wzorowano się współczesnymi trendami, mając na uwadze Państwa potrzeby. Dbałość o każdy szczegół oraz przywiązanie do wysokiej estetyki sprawiło, że drzwi Klimek i Klimek charakteryzuje nie tylko świetny wygląd, ale także praktyczność w zastosowaniu.

drzwi klimek

OFERTA KATALOGOWA

Zapraszamy do naszego salonu ekspozycyjnego w Warszawie na ul. Jagiellońskiej 82B gdzie mogą Państwo zobaczyć drzwi wewnętrzne renomowanej Polskiej firmy KLIMEK I KLIMEK. Posiadamy wszystkie dostępne próbniki kolorów. Nasi doświadczeni Pracownicy udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji.

W naszym salonie zamówicie Państwo dowolne drzwi wewnętrzne firmy KLIMEK I KLIMEK z najnowszej oferty katalogowej. Oferujemy atrakcyjne rabaty sprzedażowe, bezpłatną wycenę wraz z pomiarem u Państwa w domu. Dokonujemy również pełnego i profesjonalnego montażu na Państwa życzenia. Zapraszamy do naszego salonu na bezpłatne konsultacje i wybór drzwi wewnętrznych KLIMEK I KLIMEK.

Drzwi wewnętrzne

drzwi klimek

Drzwi klasyczne

drzwi klimek

Drzwi ukryte

drawi klimek

Drzwi drewniane

drzwi klimek

Drzwi przesuwne

drzwi klimek
Tu jesteśmy
Dane Kontaktowe

Napisz do nas

Nasi pracownicy odpowiedzą
na każde Twoje pytanie

kontakt@tomdom.pl

Zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami i
umów się na wizytę w salonie

+48 664 787 282
+48 604 938 638
22 423 77 66

Odwiedź nasz salon

Pon - Pt 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela (handlowe): 11:00 - 17:00

ul. Jagiellońska 82B
03-301 Warszawa
Galeria Nowa Praga lok 43-44

© 2019-2021 Tomdom. Wszelkie prawa zastrzeżone