DRE

Kolekcja 2021

Drzwi wewnętrzne DRE

DRE to należy do czołówki producentów stolarki drzwiowej w Polsce. Są to drzwi wewnętrzne z najwyższej jakości zastosowanych materiałów. Wszystkie modele drzwi do mieszkania DRE mają niespotykany w innych firmach wygląd. Drzwi DRE to bardzo szeroka oferta jeżeli chodzi o różnorodność modeli i wzorów oraz kolorów.
Starannie dobrane najdrobniejsze elementy tworzą niepowtarzalny efekt a precyzja wykonania detali daje poczucie elegancji i estetyki.
To co wyróżnia drzwi DRE, to bardzo bogata ilości asortymentu od drzwi klasycznych po drzwi nowoczesne oraz drzwi z tak zwanej wyższej półki cenowej o bardzo wysokiej jakości.
Drzwi wewnętrzne DRE to wzory które są niespotykane, np. przeszklenia w kształcie słoi lub fal. Wszystkie wzory znajdziesz na stronach naszego sklepu oraz w naszym salonie ekspozycyjnym.

DRE AURI

Model Auri klasyczne skrzydło ramowe z wąskimi szybkami. Tłumią dźwięki zapewniając potrzebny każdemu spokój. Ładnie się prezentują. Drzwi wewnątrzlokalowe marki DRE, to najwyższej jakości produkty. Stworzone z wysokogatunkowych materiałów, cechują się trwałością i estetyką. Zaprojektowane zostały przez najlepszych designerów w tej dziedzinie. Każdy model ma oryginalny wzór, który podkreśli indywidualny charakter wnętrza.

DRE AURI 0
499 zł

DRE AURI 2
499 zł

DRE AURI 5
499 zł

DRE ENA

Model Ena o mocnej konstrukcji, cieszą użytkowników funkcjonalnością przez lata. Wabią atrakcyjnym wyglądem. Drzwi wewnątrzlokalowe marki DRE, to najwyższej jakości produkty. Stworzone z wysokogatunkowych materiałów, cechują się trwałością i estetyką. Zaprojektowane zostały przez najlepszych designerów w tej dziedzinie. Każdy model ma oryginalny wzór, który podkreśli indywidualny charakter wnętrza.

DRE ENA
690 zł

DRE ENA 1
690 zł

DRE ENA 3
690 zł

DRE PREMIUM

Model Premium z licznymi przeszkleniami. Kilka wariantów pozwala na skompletowanie drzwi do wszystkich pomieszczeń. Mocne i trwałe. Drzwi wewnątrzlokalowe marki DRE, to najwyższej jakości produkty. Stworzone z wysokogatunkowych materiałów, cechują się trwałością i estetyką. Zaprojektowane zostały przez najlepszych designerów w tej dziedzinie. Każdy model ma oryginalny wzór, który podkreśli indywidualny charakter wnętrza.

DRE PREMIUM 4
599 zł

DRE PREMIUM 8
699 zł

DRE PREMIUM 10
699 zł

DRE NESTOR

Model Nestor klasyczne drzwi w klasycznej formie. Dla osób ceniących sprawdzone rozwiązania. Drzwi wewnątrzlokalowe marki DRE, to najwyższej jakości produkty. Stworzone z wysokogatunkowych materiałów, cechują się trwałością i estetyką. Zaprojektowane zostały przez najlepszych designerów w tej dziedzinie. Każdy model ma oryginalny wzór, który podkreśli indywidualny charakter wnętrza.

DRE NESTOR 3
699 zł

DRE NESTOR 5
699 zł

DRE NESTOR 10
699 zł

DRE VETRO

Model Vetro A charakteryzuje się przeszkleniem przez całą wysokość skrzydła. Mnogość wariantów pozwala dostosować drzwi do swoich potrzeb. Alternatywa dla drzwi szklanych. Drzwi wewnątrzlokalowe marki DRE, to najwyższej jakości produkty. Stworzone z wysokogatunkowych materiałów, cechują się trwałością i estetyką. Zaprojektowane zostały przez najlepszych designerów w tej dziedzinie. Każdy model ma oryginalny wzór, który podkreśli indywidualny charakter wnętrza.

DRE VETRO A1
1149 zł

DRE VETRO A1 DECORMAT
1149 zł

DRE VETRO A1 DECORMAT GRAFIT
1149 zł

DRE VETRO | SERIA D

Model Vetro D charakteryzuje się przeszkleniem przez całą wysokość skrzydła. Mnogość wariantów pozwala dostosować drzwi do swoich potrzeb. Alternatywa dla drzwi szklanych. Drzwi wewnątrzlokalowe marki DRE, to najwyższej jakości produkty. Stworzone z wysokogatunkowych materiałów, cechują się trwałością i estetyką. Zaprojektowane zostały przez najlepszych designerów w tej dziedzinie. Każdy model ma oryginalny wzór, który podkreśli indywidualny charakter wnętrza.

dre vetro d2

DRE VETRO D2 BIANCO
1369 zł

DRE VETRO D2 NOTTE
1369 zł

DRE VETRO D2 VINO
1369 zł

DRE EVEN LAKIER

Model Even modułowe skrzydło w niecodziennej formie. Wąskie lub szerokie przeszklenia pozwalają stworzyć ciekawe wnętrze. Drzwi wewnątrzlokalowe marki DRE, to najwyższej jakości produkty. Stworzone z wysokogatunkowych materiałów, cechują się trwałością i estetyką. Zaprojektowane zostały przez najlepszych designerów w tej dziedzinie. Każdy model ma oryginalny wzór, który podkreśli indywidualny charakter wnętrza.

DRE EVEN

DRE EVEN 2

DRE EVEN 6

© 2019-2021 Tomdom. Wszelkie prawa zastrzeżone