ASILO KATALOG

Kolekcja 2019

Drzwi wewnętrzne PORTA

PORTA to czołowy producent drzwi wewnętrznych z najnowocześniejszą fabryką na rynku polskim. Drzwi wewnętrzne Porta charakteryzują się solidnością wykonania i niezawodnością użytkowania na długie lata. W naszym sklepie zapewniamy Państwu wybór drzwi Porta zarówno do domów jednorodzinnych , mieszkań jak biur i instytucji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą firmy Porta w naszym sklepie. Przygotowaliśmy dla Ciebie oferty promocyjne i rabaty od 10% na drzwi wewnętrzne z usługą montażu przez Autoryzowaną Grupę Montażową rekomendowaną przez Portę . Kupując drzwi wraz z montażem, zyskujesz nie tylko usługę, ale również za drzwi płacisz 8% zamiast 23% podatek VAT. Dodatkowo kupując u nas nie musisz martwić się o transport. Nasi pracownicy dostarczą drzwi do mieszkania, wniosą je i wraz z Klientem sprawdzą poprawność. Ponad to wybierając zakup z autoryzowaną usługą montażu, zyskują Państwo przedłużoną gwarancję.

PORTA VECTOR

Drzwi z kolekcji VECTOR to idealna propozycja dla klientów, którzy szukając produktu w atrakcyjnej cenie nie chcą rezygnować z jego jakości. Nowoczesne wzornictwo, wysoki standard wykończenia i ciekawe wzory czynią z tej kolekcji idealny wybór dla wszystkich.
Skrzydła VECTOR występują w różnych wzorach. Można je wykonać w wersji przylgowej lub bezprzylgowej (model T dostępny wyłącznie w wersji bezprzylgowej).

Porta VECTOR E
530,00 zł

Porta VECTOR T
530,00 zł

Porta VECTOR Y
530,00 zł

PORTA KONCEPT

Drzwi z kolekcji KONCEPT to idealna propozycja dla wymagających klientów, którzy szukając produktu w atrakcyjnej cenie nie chcą rezygnować z jego jakości. Nowoczesne wzornictwo, wysoki standard wykończenia i ciekawe wzory czynią z tej kolekcji idealny wybór dla wszystkich.
Skrzydła KONCEPT występują w różnych wzorach. Występują w wersji przylgowej oraz w wersji bezprzylgowej.

PORTA KONCEPT A.9
700,00 zł

PORTA KONCEPT C.6
680,00 zł

PORTA KONCEPT H4

PORTA KONCEPT H.4
680,00 zł

PORTA DESIRE

Drzwi z kolekcji DESIRE to idealna propozycja dla wymagających klientów, którzy szukając produktu w atrakcyjnej cenie nie chcą rezygnować z jego jakości. Nowoczesne wzornictwo, wysoki standard wykończenia i ciekawe frezowania czynią z tej kolekcji idealny wybór dla wszystkich.
Skrzydła DESIRE występują w różnych wzorach. Występują w wersji bezprzylgowej oraz w nietypowych kolorach RAL.

drzwi wewnętrzne

PORTA DESIRE MODEL 1
790,00 zł

PORTA DESIRE MODEL 2
850,00 zł

PORTA DESIRE MODEL 3
850,00 zł

PORTA HIDE

Producent drzwi Porta wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązanie, które otwiera nowe możliwości w aranżacji wnętrz. Dzięki wykorzystaniu nowego modelu Porta HIDE, ukryjemy ościeżnicę drzwi a skrzydłom nadamy kolor ścian. Skrzydło dostępne w wersji bezprzylgowej (otwierane na zewnątrz) lub z przeciw przylgą (otwierane do wewnątrz

porta-hide

Porta HIDE 1.1
500,00 zł

Porta HIDE E
500,00 zł

Porta HIDE U
500,00 zł

PORTA FOCUS

Drzwi z kolekcji FOCUS to idealna propozycja dla klientów, którzy szukając produktu w atrakcyjnej cenie nie chcą rezygnować z jego jakości. Nowoczesne wzornictwo, wysoki standard wykończenia i ciekawe wzory czynią z tej kolekcji idealny wybór dla wszystkich.
Skrzydła FOCUS występują w różnych wzorach. Można je wykonać w wersji przylgowej lub bezprzylgowej.

porta-focus
porta-focus-4a

PORTA FOCUS 4A
1150,00 zł

PORTA FOCUS 4B
1200,00 zł

PORTA FOCUS 4C
1200,00 zł

PORTA ROYAL MODEL

Drzwi z kolekcji ROYAL to idealna propozycja dla klientów, którzy szukając produktu w atrakcyjnej cenie nie chcą rezygnować z jego jakości. Klasyczne wzornictwo, wysoki standard wykończenia i ciekawe kolorystyki.
Skrzydła ROYAL występują w różnych wzorach i rodzajach przeszklenia.

Porta Royal A

PORTA ROYAL PREMIUM A
500,00 zł

PORTA ROYAL PREMIUM P
500,00 zł

PORTA ROYAL MODEL A

PORTA ROYAL PREMIUM M
600,00 zł

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ 2O19

© 2019-2021 Tomdom. Wszelkie prawa zastrzeżone